Залишити
заявку на послуги
0 (800) 306-046

Послуги митного комплексу

Митний комплекс ПрАТ «Київпорт» розташований на території 2-го вантажного району за адресою: м. Київ, вул. Набережно-Лугова, 2, 2-а, 2-к, 4-о.

Митний комплекс призначений для здійснення митного контролю та митного оформлення товарів, транспортних засобів комерційного призначення, що перемащуються через митний кордон України.

Працює цілодобово.

Послуги:

План-схема зони митного контролю

Загальна площа території Митного комплексу - 10277 кв.м, у тому числі:

Територію обладнано

В приміщеннях адміністративного будинку розташовані посадові особи

ПрАТ «КИЇВПОРТ» укладає договори про надання послуг з обслуговування транспортних засобів з юридичними та фізичними особами резидентами України. Для укладання договору звертайтесь до юриста юридичного відділу ПрАТ «КИЇВПОРТ».

Договір, додатки, додаткові угоди до договору можуть бути оформлені в електронному вигляді згідно з чинним законодавством про електронні документи, електронний документообіг і електронний цифровий підпис, із заповненням всіх обов’язкових реквізитів і накладенням електронного цифрового підпису уповноважених осіб сторін (печаток сторін), або підписані уповноваженими представниками Сторін в паперовій формі та скріплені печатками сторін (із обов’язком обміном оригіналами).

Офіційна електронна адреса ПрАТ «Київпорт» для обміну документами в рамках договору - customs.krp@gmail.com.

Митно-брокерські послуги

Митний склад відкритого типу

Зберігання під митним контролем на митному складі відкритого типу товарів, що переміщуються через митний кордон України згідно iз зовнiшньоекономiчними договорами (контрактами), укладеними будь-якими особами.

На митному складі можуть розміщуватися товари:

З товарами, що зберігаються на митному складі, без дозволу органу доходів i зборів можуть проводитися прості складські операції, необхiднi для забезпечення збереження цих товарів: переміщення товарів у межах складу з метою раціонального розміщення; чищення; провітрювання; створення оптимального температурного режиму зберігання; сушіння (у тому числі iз створенням потоку тепла); захист від корозії; боротьба iз шкідниками; інвентаризація.

Власник товарів, що зберігаються в митному режимі митного складу на митному складі, або уповноважена ним особа з дозволу митного органу може проводити підготовку таких товарів до продажу (відчуження) та транспортування: консолідація та подрібнення партій, формування відправлень, сортування, пакування, перепакування, маркування, навантаження, вивантаження, перевантаження, взяття проб i зразків товарів та інші подібні операції.

Склад тимчасового зберігання відкритого типу

Тимчасове зберігання під митним контролем на складі тимчасового зберігання відкритого типу товарів, що належать будь-яким особам, до поміщення їх у митний режим.

Власник товарів, що перебувають на тимчасовому зберіганні під митним контролем, або уповноважена ним особа з дозволу митного органу можуть проводити з цими товарами такі операції:

Керуючий складом тимчасового зберігання: Ковтун Олександр Васильович, телефон +38 (067) 754-32-36.

Місце доставки товарів транспортними засобами

Обслуговування транспортного засобу комерційного призначення з метою забезпечення здійснення митним органом митних формальностей стосовно товарів, що переміщуються ним через митний кордон України.

З дозволу митного органу вивантаження, перевантаження товарів, розпакування, пакування чи перепакування товарів, зміна, вилучення чи пошкодження засобів забезпечення ідентифікації.