Залишити
заявку на послуги
0 (800) 306-046

Інфраструктура і портофлот

Київський річковий порт - головний порт столиці, портал міжнародної торгівлі і річковий порт на півночі України, що швидко розвивається. Має багату історію, яка сягає 19 століття. Офіційно компанія створена в 1993 році як відкрите акціонерне товариство. Наразі це приватна компанія, і з приходом нового керівництва в 2014 році почався новий виток її розвитку.

Місія

Нашу місію ми бачимо в створенні робочих місць, розвитку торгівлі та комерції, стимулюванні виробництва та економічного розвитку. Ми прагнемо створювати можливості для всіх, відповідально ставитись до навколишнього середовища, встановлювати партнерські відносини, вести себе прозоро та пропагувати соціальну відповідальність.

Інфраструктура і портофлот

Порт розташований в Київській гавані, охоплює понад 18 гектарів землі і має берегову лінію довше 1,5 тис.м.

До складу Київського річкового порту входять два вантажні райони: по вул. Набережно- Лугова, 4 та вул. Електриків, 12, а також Київський річковий вокзал (Поштова пл., 3).

Окремий структурний елемент - Митний термінал з міжнародним пунктом пропуску.

Основний вантажопотік Київського річкового порту - будівельні матеріали - пісок, щебінь, метал. У планах - розвиток контейнерних перевезень і перевалка цементу. Можливості перевалки - 2 млн тон вантажів на рік.

У літній сезон особливо актуальний туристичний напрямок - пасажирські перевезення по Дніпру, які здійснюються з причалів Київського річкового вокзалу.

Вантажні причали обладнані сучасними вантажно-розвантажувальними засобами. Наявність залізничної колії, зручний під'їзд для габаритного автотранспорту, сучасні вагові комплекси дають унікальні можливості переробки вантажів, які прибувають водним, залізничним і автомобільним видами транспорту. Також в складі підприємства є гідротехнічні споруди, спеціальні пристрої для стоянки, обробки та навігаційного обслуговування флоту, берегове господарство та ремонтні майстерні.

Порт має власний вантажний флот, до якого відносяться: вантажний самохідний флот, буксирний флот, службово-допоміжний флот, а також несамохідний флот, для виконання різних видів робіт і обслуговування великих вантажопотоків.

Флот

Залізнична гілка

Митний комплекс

Напрямки діяльності

Порт надає широкий комплекс послуг по наступним напрямкам: